Το ΚΤΕΛ Τρικάλων ανακοίνωσε το πρόγραμμα των θερινών δρομολογίων από Δευτέρα 3 Αυγούστου.
ΔΙΑΝΟΜΑΡΧΙΑΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ (εκτός νομού)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΘΗΝΑ : Καθημ. : 7.00, 10.00, 15.30, 18.30
Σαβ. : 10.00, 15.30 Κυρ. : 10.00, 15.30, 18.30
01.00 νυχτερινό κάθε Σάββατο. & Δευτέρα ξημερώματα, με τέρμα στο λιμάνι του Πειραιά.
ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ : Καθημ. : 7.00, 10.30, 15.30, 18.00, 21.00 (Παρ)
Σαβ. : 7.00, 10.30, 15.30 Κυρ. : 10.30, 15.30, 18.00, 21.00
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΘΕΣΣ/ΚΗ : Καθημ. : 6.30, 10.30, 13.30, 16.00, 19.00 (Παρ.)
Σαβ. : 10.30, 16.00 Κυρ. : 10.30, 16.00, 19.00
ΘΕΣΣ/ΚΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ : Καθημ. : 8.30 (Δευτ), 12.00, 15.15, 17.30, 21.00
Σαβ. : 12.00, 15.15, 21.00 Κυρ. : 15.15, 19.00, 21.00
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ : Δευ.-Τετ.-Παρ: 8.30, 15.00 Κυρ.: 15.00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ : Δευ.-Τετ.-Παρ: 8.45, 15.30 Κυρ.: 19:00
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΒΟΛΟΣ : 7.00, 15.00, 19.00 (καθημερινά & Σαβ.-Κυρ.)
ΒΟΛΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ : 11.00, 15.00, 19.00 (καθημερινά & Σαβ.-Κυρ.)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΤΡΑ : 15.00 (Παρ. & Κυρ.)
ΠΑΤΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ : 15.15 (Κυρ. & Δευ.)
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΡΤΑ-ΠΡΕΒΕΖΑ : 16.15 (Δευ.-Παρ.-Κυρ.)
ΠΡΕΒΕΖΑ– ΑΡΤΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ : 09.15 (Δευ.-Παρ.-Κυρ.)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΡΕΒΕΝΑ : 10.30 (Δευτ. & Παρ.)
ΓΡΕΒΕΝΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ : 14.30 (Δευτ. & Παρ.)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
Καθημερινές : 6.30, 8.15, 10.00, 12.00, 14.30, 16.30, 19.00, 21.00
Σαββατοκύριακο : 6.30, 8.15, 12.00, 14.30, 17.00, 19.00
ΛΑΡΙΣΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
Καθημερινές : 6.15, 9.00, 12.00, 14.30, 16.00, 18.00, 19.30, 21.00
Σαββατοκύριακο : 6.15, 9.00, 14.30, 16.00, 17.00, 19.30
(τα υπογραμμισμένα διέρχονται από την Όθωνος-πόλη)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Καθημερινές : 6.30, 8.05, 11.00, 14.00, 15.00 , 19.00, 21.15
Σαββατοκύριακο : 8.00, 11.00, 15.00, 21.15
ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
Καθημερινές : 6.30, 8.00, 10.00, 13.50, 15.00 , 18.00, 20.30
Σαββατοκύριακο : 8.00, 11.00, 14.00, 20.30
ΕΝΔΟΝΟΜΑΡΧΙΑΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ (εντός νομού)
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
Καθημερινές
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ : 5.05, 6.00, 7.00, 8.00, 10.00, 11.15, 13.05, 14.10, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.15, 21.30, 22.30
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ : 5.45, 6.45, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.15, 14.00, 15.10, 16.00, 17.15, 18.00, 19.00, 21.15, 22.30
Σαββατοκύριακο
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ : 6.00, 7.00 (Σαβ.), 8.00, 13.10, 15.00, 17.00, 18.00, 20.15, 22.30
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ : 6.45, 8.00 (Σαβ.), 9.00, 14.00, 17.15, 18.00, 19.00, 21.15, 23.30
ΠΥΛΗ
Καθημερινές
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΥΛΗ : 6.30, 11.20, 13.00 (Δευ-Τετ-Παρ), 14.00, 16.00, 20.15
ΠΥΛΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ : 7.30, 9.00, 12.00, 14.40, 17.00, 21.15
Σαββατοκύριακο
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΥΛΗ : 6.30, 14.00, 16.00, 20.15 ΠΥΛΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ : 7.30, 14.40, 17.00, 21.15
ΜΟΥΖΑΚΙ
Καθημερινές
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΜΟΥΖΑΚΙ : 6.30, 11.20, 14.00, 16.00, 20.15
ΜΟΥΖΑΚΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ : 7.10, 9.15, 12.15, 14.50, 16.40, 20.50
Σαββατοκύριακο
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΜΟΥΖΑΚΙ : 6.30, 14.00, 16.00, 20.15 ΜΟΥΖΑΚΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ : 7.10, 14.50, 16.40, 20.50
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ – ΝΟΜΗ
Καθημερινές
06.50 ΤΡΙΚΑΛΑ- (Δευτ.: ΣΕΡΒΩΤΑ) – 7.20 ΝΟΜΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ
08.30 από ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Δευτ.)
11.15 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ
14.05 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-(Δευτ.: ΣΕΡΒΩΤΑ) -ΤΡΙΚΑΛΑ
16.15 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΠΕΤΡ/ΡΟΣ- 17.15 ΝΟΜΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ
21.05 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-ΠΕΤΡ/ΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Σάββατο
06.50 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΚΡΗΝΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ- 8.00 ΝΟΜΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
14.00 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΚΡΗΝΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΕΤΡΩΤΟ
06.50 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΚΡΗΝΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ
11.15 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ
14.00 ΤΡΙΚΑΛΑ- ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΚΡΗΝΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
16.15 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΠΕΤΡ/ΡΟΣ- 17.15 ΝΟΜΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ
21.05 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-ΠΕΤΡ/ΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Σάββατο
06.50 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΚΡΗΝΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ- 8.00 ΝΟΜΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
14.00 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ-ΝΟΜΗ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ-ΠΕΤΡΩΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ-ΚΡΗΝΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ – ΓΡΙΖΑΝΟ – ΔΙΑΣΕΛΛΟ (Καθημερινές)
06.10 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΣΤ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ-ΖΑΡΚΟ-ΠΗΝΕΙΑΔΑ( 07:05 ανταπόκριση για Λάρισα)
06.30 ΤΡΙΚ-ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ-ΓΡΙΖΑΝΟ-7.15 ΔΙΑΣΕΛΛΟ- ΓΡΙΖΑΝΟ-ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ-ΚΛΟΚΟΤΟΣ- ΤΡΙΚ (Δευτ.)
07.30 από ΓΡΙΖΑΝΟ-ΦΑΡΚΑΔΩΝΑ-ΚΛΟΚΟΤΟΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Τρι-Τετ-Πεμ-Παρ)
13.00 ΤΡΙΚ-ΚΛΟΚOΤΟΣ- ΦΑΡΚΑΔΩΝΑ – ΓΡΙΖΑΝΟ – ( Δευτ : ΔΙΑΣΕΛΛΟ ) – ΦΑΡΚΑΔΩΝΑ-ΤΡΙΚ.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΡΙΖΩΜΑ – ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟ (Καθημερινές)
07.30 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟ- 8.20 ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΡΙΖΩΜΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Δευτ.)
08.00 ΤΡΙΚΑΛΑ- 8.20 ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΡΙΖΩΜΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Τρι.-Τετ.-Πεμ.-Παρ.)
13.00 ΤΡΙΚΑΛΑ- ΡΙΖΩΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Δευτ.)
13.00 ΤΡΙΚΑΛΑ- ΡΙΖΩΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ -ΤΡΙΚΑΛΑ (Τρι.-Τετ.-Πεμ.-Παρ.)
ΑΓΡΙΕΛΙΑ (κάθε Δευτέρα)
06.15 & 13.30 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΓΡΙΕΛΙΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
ΧΩΡΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ (Καθημερινές)
06.00 ΤΡΙΚΑΛΑ- 6.45 ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ-ΓΕΝΕΣΙ-ΕΞΑΛΟΦΟΣ-ΕΛΕΥΘ/ΡΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ
11.30 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΕΛΕΥΘ/ΡΙ-ΕΞΑΛΟΦΟΣ-ΓΕΝΕΣΙ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ-ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟ-ΤΡΙΚΑΛΑ
13.45 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΕΛΕΥΘ/ΡΙ-ΕΞΑΛΟΦΟΣ-ΓΕΝΕΣΙ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ-ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟ-ΤΡΙΚΑΛΑ
15.20 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΕΛΕΥΘ/ΡΙ-ΕΞΑΛΟΦΟΣ-ΓΕΝΕΣΙ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ-ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟ-ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΙΑΛΕΙΑ (Καθημερινές)
8.00 από ΦΙΛΥΡΑ-ΠΙΑΛΕΙΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
12.45 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΙΑΛΕΙΑ-ΦΙΛΥΡΑ-ΠΥΛΗ
ΜΕΓΑΡΧΗ (Καθημερινές)
06.20 ΤΡΙΚΑΛΑ – ( Δευ-Παρ : ΚΑΛΟΝΕΡΙ ) – 7.30 ΜΕΓΑΡΧΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
13.45 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΜΕΓΑΡΧΗ – ( Δευ-Παρ : ΚΑΛΟΝΕΡΙ ) -ΤΡΙΚΑΛΑ
ΧΩΡΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
κάντε κλικ εδώ και δείτε τα αναλυτικά ….
ΧΩΡΙΑ ΠΥΛΗΣ
κάντε κλικ εδώ και δείτε τα αναλυτικά ….
ΜΕΣΟΧΩΡΑ [κάθε Παρασκευή από 10 Ιουλίου]
13.00 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΥΛΗ-ΣΤΟΥΡΝΑΡΕΙΚΑ-ΜΕΣΟΧΩΡΑ-ΑΡΜΑΤ/ΚΟ-ΑΕΤΟΣ-ΠΑΧΤΟΥΡΙ-ΝΕΡΑΪΔΑ
(και επιστροφή 15.30 από Ψάρια)
Προσοχή : Οι επιβάτες των λεωφορείων φορούν υποχρεωτικά μάσκα.