Τα Τρίκαλα «γεννούν» μαθηματικά μυαλά!!! Σε 267 ανέρχονται οι μαθητές που βραβεύτηκαν για τις διακρίσεις τους (λίστα)

Τα Τρίκαλα «γεννούν» μαθηματικά μυαλά!!! Τούτο αποδεικνύει το γεγονός ότι οι μαθητές που βραβεύτηκαν για τις διακρίσεις τους το Παράρτημα Ν. Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας ανέρχονται σε 267. Ειδικότερα, το απόγευμα Κυριακής, το Παράρτημα Ν. Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βράβευσε 267 μαθητές που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς της σχολικής χρονιάς 2016-17, στην διαρκώς κατάμεστη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Τρικάλων, διαχωρίζοντας την εκδήλωση σε τρεις διαδοχικές περιόδους.

Από τα γυμνάσια και τα λύκεια του νομού μας, βραβεύτηκαν πενήντα δύο (52) μαθητές που είχαν προκριθεί από τον 77ο «Θαλή». Από αυτούς, συμμετείχαν στην τελική φάση, δηλαδή τον «Αρχιμήδη» δέκα (10) μαθητές. Εκεί ο Δημήτριος Λώλας κατέκτησε πανελλήνιο χρυσό μετάλλιο, ενώ είναι μέλος της Εθνικής εξαμελούς ομάδας που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στην ερχόμενη 58η Παγκόσμια Μαθηματική Ολυμπιάδα στο Ρίο Ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας.

Από τα 58 δημοτικά σχολεία, με 145 τμήματα και 2000 μαθητές που συμμετείχαν στον 11ο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» βραβεύτηκαν οι 215 που πρώτευσαν στα τμήματά τους.

Ο Πρόεδρος του τοπικού παραρτήματος της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας Στέλιος Αμπράζης ευχαρίστησε για τη συνεργασία τη Διευθύντρια ΔΔΕ Τρικάλων κα. Β. Κάκλα, το Διευθυντή ΔΠΕ Τρικάλων κ. Χρ. Μπουλούμπαση, τους Διευθυντές και δασκάλους των σχολείων που συμμετείχαν και τους Μαθηματικούς που βοήθησαν ώστε να διεξαχθούν οι διαγωνισμοί με άριστο τρόπο. Ακόμη ο κ. Αμπράζης είπε: «Διαρκώς ως επαρχιακός νομός είμαστε στην κορυφή της χώρας. Αυτή η κουκίδα πάνω στον παγκόσμιο χάρτη, που είναι ο νομός και η πόλη μας, κάθε χρόνο αστράφτει από τις παγκοσμίου επιπέδου διακρίσεις που κατακτούν μαθητές μας. Τα συγχαρητήριά μας σε κάθε παιδί που ασχολήθηκε και προσπάθησε να επιλύσει ασκήσεις και προβλήματα στους διαγωνισμούς μας».

Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν και βράβευσαν μαθητές ο Δήμαρχος Τρικκαίων κ. Δ. Παπαστεργίου, η Διευθύντρια ΔΔΕ Ν. Τρικάλων κα. Β. Κάκλα, ο Διευθυντής ΔΠΕ Ν. Τρικάλων κ. Χρ. Μπουλούμπασης, ο Προϊστάμενος εκπαιδευτικών θεμάτων της ΔΠΕ Ν. Τρικάλων κ. Δημ. Καραμίτζιος και η Αντιδήμαρχος Παιδείας του Δήμου Τρικκαίων κα. Ε. Λεβέντη. Τη φωτογραφική κάλυψη της εκδήλωσης έκανε ο Βασ. Παλαμίτσας επί της Κονδύλη 25.


ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 28 ΜΑΪΟΥ 2017

 

ΛΩΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ,  ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

Χρυσό μετάλλιο στην 34η Ελληνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης»

Χάλκινο μετάλλιο στην 34η Μαθηματική Βαλκανιάδα

Μέλος της Εθνικής Μαθηματικής Ομάδας

 

  • Οι υπόλοιποι εννέα επιτυχόντες της 1ης και της 2ης φάσης, δηλαδή του 77ου «ΘΑΛΗ» και του 77ου «ΕΥΚΛΕΙΔΗ», που συμμετείχαν στον «ΑΡΧΙΜΗΔΗ» στην Αθήνα, είναι οι παρακάτω:

 

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1.       ΓΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
2.       ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ΄ 28ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3.       ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
4.       ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3ο ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5.       ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 8ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6.       ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΗΣ
7.       ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8.       ΤΣΕΠΕΛΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ 7ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
9.       ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

  • Οι υπόλοιποι 42 επιτυχόντες της 1ης φάσης, που ήταν ο 77ος «ΘΑΛΗΣ» και συμμετείχαν στη 2η φάση, δηλαδή στον «ΕΥΚΛΕΙΔΗ», είναι οι παρακάτω:

 

1.       ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
2.       ΒΟΥΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
3.       ΖΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
4.       ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
5.       ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
6.       ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 6ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7.       ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΙΡΙΔΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜ ΠΥΛΗΣ
8.       ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
9.       ΚΟΥΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
10.  ΚΥΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
11.  ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 9ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
12.  ΜΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
13.  ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΥΜ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
14.  ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15.  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 7ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16.  ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17.  ΠΑΤΡΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18.  ΡΑΔΟΥ ΛΗΔΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
19.  ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
20.  ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ο ΓΥΜ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
21.  ΤΑΜΗΛΟΥ ΑΙΘΡΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22.  ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
23.  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗ ΡΕΝΙΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
24.  ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
25.  ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
26.  ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
27.  ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 9ο ΓΥΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
28.  ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
29.  ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 8ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30.  ΚΟΥΒΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
31.  ΜΑΚΡΗ ΕΥΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
32.  ΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 7ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33.  ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
34.  ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
35.  ΜΠΛΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
36.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
37.  ΣΑΡΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 8ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
38.  ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΗΣ
39.  ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
40.  ΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
41.  ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
42.  ΦΩΚΟΛΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

 

 

 

Η βράβευση των 112 μαθητών ΕΚΤΟΣ των Τρικάλων θα γίνει 7:10μμ – 8:00μμ

1.                     ΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ E ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
2.                     ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ E ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
3.                     ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
4.                     ΛΑΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
5.                     ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
6.                     ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
7.                     ΦΑΛΙΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
8.                     ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ E ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
9.                     ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
10.                 ΝΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΓΛΙΝΟΥΣ
11.                 ΓΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΓΟΜΦΩΝ
12.                 ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΘΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΓΟΜΦΩΝ
13.                 ΖΕΡΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΔΙΑΒΑΣ
14.                 ΚΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΔΙΑΒΑΣ
15.                 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΔΙΑΒΑΣ
16.                 ΚΩΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΔΙΑΒΑΣ
17.                 ΦΩΚΟΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ
18.                 ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΡΚΟΥ
19.                 ΒΑΝΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΡΚΟΥ
20.                 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
21.                 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
22.                 ΓΙΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
23.                 ΓΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
24.                 ΚΑΤΣΑΜΟΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
25.                 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
26.                 ΚΩΤΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
27.                 ΛΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
28.                 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
29.                 ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΧΑΡΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΓ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
30.                 ΡΟΜΟΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΓ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
31.                 ΤΟΓΙΑΛΙ ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΓ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
32.                 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΙΣΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΓΑΡΧΗΣ
33.                 ΛΑΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΓΑΡΧΗΣ
34.                 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΓΑΡΧΗΣ
35.                 ΣΙΑΧΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ
36.                 ΔΕΜΠΙ ΡΟΝΕΛΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ
37.                 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ
38.                 ΜΠΟΥΤΖΙΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ
39.                 ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ
40.                 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ
41.                 ΠΑΝΤΕΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ
42.                 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΕΤΡΩΤΟΥ
43.                 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΕΤΡΩΤΟΥ
44.                 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΗΓΗΣ
45.                 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΗΓΗΣ
46.                 ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΗΓΗΣ
47.                 ΜΠΛΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΗΓΗΣ
48.                 ΤΕΓΟΥ ΜΥΡΤΩ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΗΓΗΣ
49.                 ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΙΑΛΕΙΑΣ
50.                 ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΙΑΛΕΙΑΣ
51.                 ΚΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
52.                 ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
53.                 ΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΥΛΗΣ
54.                 ΦΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΥΛΗΣ
55.                 ΖΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΡΑΞΑΣ
56.                 ΠΑΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΡΑΞΑΣ
57.                 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΡΑΞΑΣ
58.                 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ
59.                 ΤΣΟΥΡΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ
60.                 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΣΕΡΒΩΤΩΝ
61.                 ΡΕΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΣΕΡΒΩΤΩΝ
62.                 ΕΛΕΖΙ ΟΡΝΕΛΑ ΣΤ ΔΗΜ.ΣΧ.ΣΕΡΒΩΤΩΝ
63.                 ΚΛΩΤΣΟΤΗΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
64.                 ΤΖΟΚΑ ΜΑΡΙΑ Ε ΔΗΜ.ΣΧ.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
65.                 ΤΡΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε 1ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΟΙΧΑΛΙΑΣ
66.                 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ1 1ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΟΙΧΑΛΙΑΣ
67.                 ΤΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΣΤ2 1ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΟΙΧΑΛΙΑΣ
68.                 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ Ε 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΟΙΧΑΛΙΑΣ
69.                 ΛΟΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΟΙΧΑΛΙΑΣ
70.                 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ε ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ
71.                 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ
72.                 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ
73.                 ΣΙΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε 1ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
74.                 ΚΡΕΤΣΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ 1ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
75.                 ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε1 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
76.                 ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε1 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
77.                 ΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε1 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
78.                 ΝΙΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
79.                 ΠΡΕΤΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ Ε2 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
80.                 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε2 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
81.                 ΤΣΟΥΤΣΛΑΡΙ ΒΙΟΛΑ ΣΤ 2ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
82.                 ΔΕΡΕΚΕΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε1 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
83.                 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε1 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
84.                 ΚΑΡΚΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε1 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
85.                 ΜΠΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
86.                 ΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
87.                 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
88.                 ΣΙΝΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΘΕΟΦΙΛΟΣ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
89.                 ΤΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
90.                 ΤΣΙΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
91.                 ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Ε2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
92.                 ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
93.                 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ2 3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
94.                 ΣΙΟΥΛΑ ΕΛΛΗ Ε 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
95.                 ΑΥΓΕΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ1 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
96.                 ΚΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΤ1 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
97.                 ΝΤΑΜΠΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΤ2 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
98.                 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
99.                 ΨΑΡΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ2 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
100.             ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
101.             ΚΑΛΥΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ε 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
102.             ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
103.             ΦΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
104.             ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ1 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
105.             ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
106.             ΔΩΡΟΥΣΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΤ1 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
107.             ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
108.             ΜΟΡΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
109.             ΜΠΟΖΟΒΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
110.             ΠΟΡΤΙΚΑ ΞΑΝΘΗ ΣΤ2 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
111.             ΡΕΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
112.             ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤ2 5ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

 

 

 

 

Η βράβευση των 103 μαθητών των Τρικάλων θα γίνει 8:10μμ – 9:00μμ

A/A   ΕΠΩΝΥΜΟ                       ONOMA                                 ΤΑΞΗ   ΣΧΟΛΕΙΟ

113.             ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
114.             ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε2 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
115.             ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ1 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
116.             ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
117.             ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ1 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
118.             ΤΡΑΠΟΤΣΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΤ2 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
119.             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΣΤ2 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
120.             ΝΤΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
121.             ΝΤΑΜΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
122.             ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε1 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
123.             ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
124.             ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
125.             ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
126.             ΜΙΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε2 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
127.             ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Ε2 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
128.             ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
129.             ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΘΑΝΟΣ Ε3 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
130.             ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
131.             ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
132.             ΚΟΥΤΣΑΜΠΕΛΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤ2 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
133.             ΣΤΑΦΥΛΑ ΓΑΛΗΝΗ ΣΤ3 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
134.             ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Ε1 3ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
135.             ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε2 3ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
136.             ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε2 3ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
137.             ΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 3ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
138.             ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 4ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
139.             ΠΕΤΤΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Ε 4ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
140.             ΦΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ Ε 4ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
141.             ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 4ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
142.             ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ Ε1 5ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
143.             ΜΠΙΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 5ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
144.             ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε3 5ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
145.             ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ1 5ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
146.             ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 5ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
147.             ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 6ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
148.             ΑΓΓΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 6ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
149.             ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1 7ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
150.             ΣΙΜΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Ε2 7ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
151.             ΝΤΟΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 7ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
152.             ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΤ 7ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
153.             ΑΛΕΥΡΑΣ ΝΑΣΟΣ Ε1 9ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
154.             ΚΟΚΚΑΛΗ ΖΩΗ Ε2 9ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
155.             ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1 9ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
156.             ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ2 9ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
157.             ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε1 10ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
158.             ΛΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 10ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
159.             ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ Ε3 10ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
160.             ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤ1 10ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
161.             ΣΚΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 10ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
162.             ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Ε 11ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
163.             ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ 11ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
164.             ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Ε 12ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
165.             ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε 14ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
166.             ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 14ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
167.             ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Ε 16ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
168.             ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ 16ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
169.             ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Ε 17ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
170.             ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ 17ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
171.             ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ Ε1 20ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
172.             ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 20ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
173.             ΑΓΝΑΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΤ 20ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
174.             ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ 20ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
175.             ΤΣΙΑΡΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΣΤ 20ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
176.             ΣΑΛΙΓΚΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ Ε 22ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
177.             ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤ 22ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
178.             ΑΥΓΕΛΗ ΒΑΪΑ ΣΤ 22ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
179.             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤ 22ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
180.             ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ε 25ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
181.             ΚΑΡΑΤΣΑ-ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 25ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
182.             ΜΑΓΚΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ 25ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
183.             ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ 25ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
184.             ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε 26ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
185.             ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ 26ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
186.             ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ε1 27ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
187.             ΜΠΟΥΡΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 27ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
188.             ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -ΑΝΝΑ ΣΤ1 27ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
189.             ΑΖΝΑΟΥΡΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2 27ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
190.             ΜΠΡΟΥΣΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε 28ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
191.             ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ 28ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
192.             ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
193.             ΧΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
194.             ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΣΤ1 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
195.             ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤ1 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
196.             ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
197.             ΤΣΙΟΥΝΗ ΛΙΝΑ ΣΤ2 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
198.             ΚΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ2 30ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
199.             ΓΚΟΥΖΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
200.             ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Ε2 31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
201.             ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ Ε3 31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
202.             ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤ1 31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
203.             ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
204.             ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΣΤ2 31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
205.             ΣΦΕΪΚΟΣ ΝΑΠΑΟΛΕΩΝ Ε 32ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
206.             ΛΟΡΙΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΤ1 32ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
207.             ΛΙΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤ2 32ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
208.             ΚΟΤΣΙΑΛΗ ΕΛΕΝΑ Ε 33ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
209.             ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤ1 33ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
210.             ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε1 35ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
211.             ΤΣΙΑΝΑ ΕΥΘΑΛΙΑ Ε2 35ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
212.             ΜΗΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 35ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
213.             ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ε2 35ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
214.             ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1 35ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
215.             ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ2 35ο ΔΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ